ZDOMINUJ SWÓJ RYNEK

Skuteczne i trwałe pozycjonowanie wstęgi

Bitec jest jedną z wiodących agencji w Polsce pod względem pozycjonowania stron internetowych (SEO). Konsultacje, badanie słów kluczowych, plan strategiczny, pisanie i dystrybucja artykułów o Twojej firmie, tworzenie linków prowadzących do Twojej witryny, tworzenie metatagów, optymalizacja treści internetowych, tworzenie mapy internetowej … to tylko niektóre z Działania SEO, które nasi eksperci przeprowadzą na Twojej stronie internetowej i wokół niej, aby naturalnie osiągnęła niezrównaną pozycję w wyszukiwarkach (Google, Bing itp.). 

tworzenie mapy internetowej … to tylko niektóre z Działania SEO, które nasi eksperci przeprowadzą na Twojej stronie internetowej i wokół niej, aby naturalnie osiągnęła niezrównaną pozycję w wyszukiwarkach (Google, Bing itp.). 

W Bitec wiemy, że skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach nie rozumie skrótów i opiera się na jakości treści generowanych w witrynie i wokół niej. Dzięki naszej pracy Twoja witryna pojawi się na górze wyszukiwarek i pozostanie tam.

Jeśli Twoi klienci nie mogą Cię znaleźć w Internecie, nie istniejesz. Musisz być dobrze widoczny, aby dotrzeć do ruchu i konwersji potrzebnych Twojej firmie. Nasze usługi pomogą Ci znaleźć się nad konkurencją dzięki odpowiednim słowom kluczowym. W ten sposób Twoi przyszli klienci łatwo Cię znajdą.

Celem Bitec jest doprowadzenie Twojej firmy, bez względu na sektor, do pozycji dominującej w wyszukiwarkach. Ponadto uznajemy znaczenie i wpływ Twojej reputacji online i wiemy, jak wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.

Ponad 96% internautów korzysta z wyszukiwarek. 80% tych użytkowników skupia swoją uwagę na organicznych wynikach, dlatego zajmowanie najwyższych pozycji w tym rankingu gwarantuje przejęcie zdecydowanej większości ruchu i konwersji.

Trwałe pozycjonowanie

Duża część naszej pracy SEO opiera się na tworzeniu wysokiej jakości treści, które wskazują na twoją stronę internetową, jest to jeden z powodów, które zrobią różnicę. Jak wiadomo, Google i inne wyszukiwarki stale aktualizują swoje algorytmy. Dokładnym przykładem są aktualizacje Google Panda i Penguin lub Hummingbird. Kiedy pojawiają się takie aktualizacje, „zoptymalizowane” strony internetowe o złej zawartości znikają całkowicie.

Bitec nie zezwala na to w Twojej witrynie. Zamiast skupiać się na natychmiastowych lub natychmiastowych wynikach, planujemy i przeprowadzamy strategiczne optymalizacje, które zapewnią ci wysoką pozycję w Internecie w perspektywie długoterminowej.

Zapewnia to:

 • Jakość ruchu
 • Wysokie konwersje
 • Więcej klientów i sprzedaży
 • Najlepszy udział w rynku
 • Przewaga konkurencyjna

Nasz zespół SEO prowadzi następujące działania w celu poprawy pozycjonowania online:

 • Wyszukiwanie według słowa kluczowego
 • Pisanie i publikacja artykułów
 • Informacje prasowe
 • Link Building
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Szczegóły rozwoju „Metatagi”
 • Konto Google Analytics
 • Optymalizacja treści internetowych

Po co inwestować w pozycjonowanie internetowe?

Inwestowanie w pozycjonowanie sieciowe nie powinno być uważane za koszt, jest to inwestycja. Inwestycja z wielkimi korzyściami. Jeśli nadal nie wiesz, prawdopodobnie Twoja witryna lub sklep internetowy będzie znajdować się na 5. lub 9. stronie Google ze słowami kluczowymi, które mają duży ruch i bardzo wysoką liczbę konwersji. Zasadniczo oznacza to, że wypuszczasz dużą liczbę potencjalnych klientów, którzy nie wiedzą, że istniejesz. 

Kiedy sytuacja się zmieni i Twoja witryna internetowa zajmie najwyższe pozycje na pierwszej stronie Google (te, które odwiedzają najwięcej), korzyści wzrosną do tego stopnia, że ​​inwestycja w SEO będzie więcej niż satysfakcjonująca. Pamiętaj, że firmy pojawiające się na pierwszej stronie wyników Google rozdzielają 93% całkowitego ruchu.

To prawda, że ​​prawdopodobnie wydałeś już fortunę na swoją nową stronę internetową. Ostatnią rzeczą, którą chcesz usłyszeć, jest ekspert SEO, który prosi o zainwestowanie większej ilości pieniędzy, aby uzyskać dobrą wydajność, być widocznym i generować konwersję. Pamiętaj, że nie ma potrzeby posiadania najlepszej wizytówki, jeśli pozostaje ona w kieszeni i nie udostępniasz jej swoim potencjalnym klientom. To jest praca, którą wykonują nasi eksperci SEO, umieszczaj swoją witrynę w oczach klientów. 

Google potrzebuje pomocy w zrozumieniu Twojej firmy i powodów, dla których uważa ją za bardziej odpowiednią niż inne firmy w Twojej branży. Google chce powodów, by umieścić Twoją witrynę internetową na najwyższych pozycjach, na tym koncentruje się nasza praca.

Dzięki dobremu zatrudnieniu w SEO sprzedaż wzrośnie bez zwiększania kosztów marketingu w niezwykły sposób, pomożemy ci zwiększyć zyski, a nawet, dlaczego nie powiedzieć, wartość Twojej firmy.

Błędem jest myśleć, że wszyscy znają lub znają Twoją markę i że Twoja witryna internetowa jest najlepszym miejscem dla klientów. Konsumenci zawsze szukają najlepszej ceny, najlepszej usługi … a teraz jeszcze bardziej, że konsument wydaje pieniądze ostrożniej.

SEO odgrywa ważną rolę w tym wyszukiwaniu przeprowadzanym przez konsumentów. Działa jak magnes, przyciągając klientów do Twojej witryny za pomocą słów kluczowych, w których właściwe jest nasze pozycjonowanie w sieci. To tak proste, jak bycie tam, gdzie są Twoi klienci i oferowanie im „rozwiązania” tego, czego chcą i chcą.

Specjalista SEO poświęcony Twojemu kontowi będzie Cię informować o Twojej kampanii SEO oraz o tym, jak Twoja strona skaluje pozycje powyżej swoich konkurentów.

Optymalizacja wyszukiwarek nie jest techniką jednodniową. Potrzebujesz ciągłych działań optymalizacyjnych, aby utrzymać przewagę konkurencyjną, i to właśnie oferują ci nasi eksperci SEO. Zadzwoń do nas, aby zamówić badanie SEO bez zobowiązań i zrób pierwszy krok w kierunku sukcesu Twojej firmy w Internecie.